
Araba Özellikleri
2020 Audi RS7 Sportback Teknik Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2020 Audi RS7 Sportback Teknik Özellikleri.
2020 Audi RS7 Sportback Teknik Özellikleri
2020 Audi RS7 Sportback Teknik Özellikleri
| Audi RS7 Sportback | |
| Marka | Audi |
| Model | RS7 |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2019 Yılı |
| Gövde Tipi | Liftback |
| 4.0 TFSI V8 | |
| Performans | |
| Şehir İçi Yakıt Tüketimi | 16.1 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 8.7 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt tüketimi | 11.6 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| 0-100 Km Hızlanma | 3.6 saniye |
| Maksimum Hız | 250 km/s – Dynamic: 280 km/s Dynamic+: 305 km/s |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| CO2 Emisyonları | 265 g/km |
| Motor | |
| Beygir Gücü | 600 HP / 6000-6250 dev/dak |
| Maksimum Tork | 800 Nm / 2050-4500 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 3996 cm3 |
| Silindir Adedi | 8 |
| Silindir Pozisyonu | V Motor |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Direkt Enjeksiyon |
| Türbin | Twin Turbo |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 8 İleri Tiptronic |
| Çekiş | 4×4 |
| Hacim ve Ağırlıklar | |
| Ağırlık | 2065 Kg |
| Bagaj Hacmi | 535 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 73 Lt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5009 mm |
| Genişlik | 1950 mm |
| Yükseklik | 1424 mm |
| Dingil Mesafesi | 2930 mm |
| Lastik Boyutu | 275/35 ZR21 103XL |




2020 Audi RS7 Sportback Teknik Özellikleri Yorumlar