1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Benzine 5 Kuruş İndirim Geldi

Benzine 5 Kuruş İndirim Geldi

Benzine 5 Kuruş İndirim Geldi Benzine 5 Kuruş İndirim Geldi. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından yapılan açıklamaya göre benzin fiyatlarına 5 kuruş indirim yapıldı. Söz konusu indirim bu gece yarısından itibaren geçerli olacak. Akaryakıt Fiyatlarında İndirim 08/04/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Benzinde 5 KRŞ/LT pompa fiyatlarında indirim gerçekleşmiştir. — EPGİS (@trepgis) April

Abone Ol google-news

Mercedes-Benz, Manuel Vitesli Araç Üretimine Son Vereceği Tarihi Açıkladı

Benzine 5 Kuruş İndirim Geldi

Benzine 5 Kuruş İndirim Geldi.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından yapılan açıklamaya göre benzin fiyatlarına 5 kuruş indirim yapıldı. Söz konusu indirim bu gece yarısından itibaren geçerli olacak.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından alınan bilgiye göre, indirim benzinin pompa fiyatına ortalama 5 kuruş olarak yansıyacak.

Buna göre Ankara’da ortalama 5,41 liradan satılan benzinin litre fiyatı ise 5,36 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul’da 5,32 liradan 5,27 liraya, İzmir’de 5,43 liradan 5,38 liraya inecek.

AKARYAKIT FİYATLARININ HESAPLANMASI

Akaryakıt fiyatları, Türkiye’nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor.

Bu hesaplanma sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.