1. Anasayfa
  2. Otomobil
  3. BMW X7 Dark Shadow Edition: 600 Adet Üretilecek

BMW X7 Dark Shadow Edition: 600 Adet Üretilecek

BMW X7 Dark Shadow Edition: 600 Adet Üretilecek. Bu özel üretim aracın fiyatı ise 120 bin dolar olarak belirlenmiş.

Abone Ol google-news

2022 Hyundai Staria Türkiye’de: İşte Fiyatı ve Özellikleri

BMW X7 Dark Shadow Edition: 600 Adet Üretilecek

BMW’nin en büyük SUV modeli X7, 600 adetle sınırlı olarak üretilecek olan Dark Shadow Edition adlı özel bir versiyon üretecek. Bu özel versiyon mat siyah gövde rengi ve kabin kısmında yapılan değişikliklerle adından söz ettiriyor.

Otomobil üreticilerinin son dönemlerde siyah renkli özel versiyonların üzerinde durmaya başladılar. En son olarak Güney Kore’li otomobil üreticisi Hyundai, Kona modelinde siyah renkli özel bir versiyon tanıtmıştı. Şimdi de listeye Alman otomobil üreticisi BMW’nin X7 modeli Dark Shadow Edition versiyonu ile katılıyor.

BMW X7 Dark Shadow Edition: 600 Adet Üretilecek

BMW X7 Dark Shadow Edition

X7 Dark Shadow Edition siyah rengin hakim olduğu bu özel versiyon metalik özel bir boyanın kullanılacağı için diğer X7 modellerinden ayrılacak.

2020 BMW X7’nin Dark Shadow Edition adlı özel versiyonda sunulacak motor seçeneği sekiz silindirli 4.4 litrelik çift turbolu 523 beygir güç ve 750 Nm tork üreten bir motor yer alacak. Şanzıman olarak 8 ileri otomatik şanzıman ile dört tekerlekten çekiş sistemi sunulacak. Ayrıca M Sport frenler ve çift akslı havalı süspansiyonlara sahip olacak.

Bu özel üretim aracın fiyatı ise 120 bin dolar olarak belirlenmiş.

Diğer Paylaşımlar
Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.