1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Elektrikli Araçlar İçin Büyük Problem Olabilir

Elektrikli Araçlar İçin Büyük Problem Olabilir

Bir Tesla kullanıcısının paylaştığı video, dünyanın henüz elektrikli otomobillere o kadar da hazır olmadığını gösterdi.

Abone Ol google-news

AB’de Yeni Otomobil Satışları Nisanda Düştü

Elektrikli Araçlar İçin Büyük Problem Olabilir

Günümüzde elektrikli araçların her geçen gün daha da popüler hale gelmesiyle birlikte şarj istasyonlarının yetersiz olmaya başladı. Tüm dünyada akaryakıt fiyatlarının artmasıyla birlikte birçok kişi elektrikli araçlara geçiş yaptı. Ancak şarj istasyonlarının yetersiz olmasıyla şarj istasyonu kuyruğuna yakalandılar.

Elektrikli Araçlar İçin Büyük Problem Olabilir

Ben Bergman isimli Tesla sahibi Twitter’da Tesla aracı ile birlikte şarj istasyonunda uzun bir sıraya girdiği bir video paylaşarak Elon Musk’a elektrikli araç şarj istasyonlarının az olması konusunda sitem etti. ABD’deki elektrikli şarj araç istasyonlarının azlığından şikâyet eden ve altına da Tesla CEO’su Elon Musk’ı etiketleyen Bergman’a Elon Musk da konuyla ilgili anında cevap verdi.

Dünyanın En Yoğun Trafiğine Sahip Şehirleri

Ben Bergman’ın Twitter’da paylaştığı videoda elektrikli araç şarj istasyonlarının azlığı sebebiyle onlarca metrelik kuyruk oluşmuş durumdaydı. Bergman, gönderisinde şunları “Bu, bir Tesla sahibi olarak galonuna 6 dolar ödeyip depomu doldurup gitmek istediğim nadir anlardan biri. Daha fazla süper şarj istasyonlarına ihtiyacımız var @Elon Musk.” ifadelerini kullandı.

Elon Musk, Bergman’ın tweetine ‘Üzerinde çalışıyoruz’ diye cevap verdi. Bergman’ın paylaştığı videoda yaklaşık 11 elektrikli aracın şarj olmak için sıraya girdiği görülüyor. Elektrikli araçların şarj olmasının da biraz uzun sürdüğü göz önünde bulundurulduğunda gerçekten bu biraz sinir bozucu bir durum.

Yeni 2022 Fiat Egea Dizel Otomatik Fiyatları Açıklandı

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.