1. Anasayfa
  2. Gündem
  3. Kardan Araba Yapıp 65 Bin TL’den Satışa Çıkardı

Kardan Araba Yapıp 65 Bin TL’den Satışa Çıkardı

Galericilik yapan bir vatandaş, arkadaşlarıyla eğlenmek için yaptığı kardan arabayı satışa çıkardı. Kardan araba için 65 bin TL isteyen vatandaş, telefonu susmayınca ilanı kaldırmak zorunda kaldı.

Abone Ol google-news

Benzin Fiyatlarına İndirim Bekleniyor

Kardan araba yapıp 65 bin TL’den satışa çıkardı

Bayrampaşa’da 13 yıldır galericilik yapan Emre Esenlikçi, arkadaşlarıyla kar yağışı sonrası iş yerlerinin önünde bulunan alanda kardan otomobil yapmaya karar verdi. Kar yığınlarını toplayan Esenlikçi ve arkadaşları otomobilin farları ve tekerleri için siyah araba boyası kullandı. Tekerlek kısmına ise jant kapağı takılan kardan otomobil bir gün süren çalışmanın ardından bitti.

Kardan Araba Yapıp 65 Bin TL'den Satışa Çıkardı

Kardan otomobili 65 bin liradan satışa çıkaran Esenlikçi’ye Türkiye’nin dört bir yanından telefonlar yağdı. Telefonlar susmayınca Esenlikçi, çareyi ilanı kaldırmakta buldu.


Volkswagen Passat, Bir Ülkeye Daha Veda Etti


Emre Esenlikçi, “Karları 5 arkadaşımla beraber iş yerimin önüne topladık. Yaklaşık 1 günümüzü aldı ve herkes gerçek sandı. İlan vererek espri yaptım, malum piyasada araç fiyatları da belli. İlandan sonra Adana’dan, Urfa’dan bayağı bir arayan oldu, ‘Araç satılık mı?’ diye soruyorlar. Aracı nasıl yaptığımızı da sordular. Bu tamamen hayal gücü ile alakalı bir durum. Çocukluktan beri araba üzerine çalışıyorum. Arabalarla uğraşmayı seviyoruz. Bu model arabanın piyasası 100 bin lira, ben uygun olsun diye 65 bin lira fiyat yazarak ilan verdim. Telefonlarım sürekli çalınca ilanı kaldırdım. Arabanın kardan olduğunu izah ettim ama arabanın içinin fotoğrafını istiyorlardı. Çünkü çok gerçekçi oldu” şeklinde konuştu. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.