
Araba Özellikleri
Maserati Quattroporte Sport GT S 4.7 Teknik Özellikleri

Haberlerde takip et! >Google Haberler
2008-2012 Maserati Quattroporte Sport GT S 4.7 teknik özelliklerini hazırladık.
Maserati Quattroporte Sport GT S 4.7 Teknik Özellikleri
2008-2012 Maserati Quattroporte Sport GT S 4.7 Motor, Performans ve Diğer Özellikleri.
| Marka | Maserati |
| Model | Quattroporte Sport GT S |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2008 Yılı |
| Son Üretim Yılı | 2012 Yılı |
| Gövde Tipi | Sedan |
| Koltuk | 5 |
| Kapı | 4 |
Boyut ve Hacim
| Uzunluk | 5097 mm |
| Genişlik | 1885 mm |
| Yükseklik | 1423 mm |
| Aks Mesafesi | 3064 mm |
| Lastik Boyutu | 245/45 ZR19 |
| Bagaj Hacmi | 450 Lt |
| Yakıt Deposu Hacmi | 90 Lt |
Quattroporte Sport GT S 4.7
| Beygir Gücü | 440 HP / 7000 dev/dak |
| Maksimum Tork | 490 Nm / 4750 dev/dak |
| Silindir Hacmi | 4691 cm3 |
| Silindir Adedi | 8 |
| Silindir Pozisyonu | V motor |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Şanzıman | Otomatik Vites – 6 İleri |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Şehir İçi Yakıt Tüketimi | 23.95 Lt/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 10.91 Lt/100 km |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 15.71 Lt/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 – 100 km/s | 5.1 saniye |
| Maksimum Hız | 285 km/s |
| Ağırlık | 1990 Kg |
| Toplam Yıllık MTV (2011) | 8.498,00 TL x 2 |




Maserati Quattroporte Sport GT S 4.7 Teknik Özellikleri Yorumlar