1. Anasayfa
  2. Otomobil İnceleme
  3. Alfa Romeo Giulia ve Stelvio Quadrifoglio Güncellenmiş Teknolojileri

Alfa Romeo Giulia ve Stelvio Quadrifoglio Güncellenmiş Teknolojileri

Alfa Romeo Giulia ve Stelvio Quadrifoglio Güncellenmiş Teknolojileri Alfa Romeo Giulia ve Stelvio Quadrifoglio Güncellenmiş Teknoloji ve Güvenlik Özellikleri. Makyaj operasyonuyla birlikte teknoloji ve güvenlik güncellemeleri de geldi. Dış tasarım güncellemeleri arasında koyu ve parlak siyah detaylara sahip. Yeni LED arka ışık kümeleri mevcut. Stelvio’ya 21 inç alaşım jant seçeneği eklenirken, FCA’nın parça ve aksesuar

Abone Ol google-news

Rolls-Royce Boat Tail 2022 Villa d’Este’de Tanıtıldı

Alfa Romeo Giulia ve Stelvio Quadrifoglio Güncellenmiş Teknolojileri

Alfa Romeo Giulia ve Stelvio Quadrifoglio Güncellenmiş Teknoloji ve Güvenlik Özellikleri. Makyaj operasyonuyla birlikte teknoloji ve güvenlik güncellemeleri de geldi.

Dış tasarım güncellemeleri arasında koyu ve parlak siyah detaylara sahip. Yeni LED arka ışık kümeleri mevcut. Stelvio’ya 21 inç alaşım jant seçeneği eklenirken, FCA’nın parça ve aksesuar kolu Mopar, karbonfiber ayna kapakları ve bir karbonfiber spoyler ile birlikte yeni bir karbonfiber ön ızgara tasarladı.

Makyajlı Giulia Quadrifoglio yepyeni teknolojilerle donatılmış. Daha ​​fazla dokunsal ve görsel etkiye sahip olduğu ve depolamayı geliştirdiği iddia edilen yeniden tasarlanmış bir orta konsol. En önemli ek, 8,8 inç dokunmatik ekran, bağlı hizmetler ve yeni bir arayüz ile yeni bir bilgi-eğlence sistemidir. Quadrifoglio modelleri, güç ve tork kullanımı, bileşen sıcaklıkları ve turbo takviye basıncı hakkında gerçek zamanlı veriler sağlayan yeni bir Performans Sayfaları menüsünden yararlanıyor.

Alfa Romeo Giulia ve Stelvio Quadrifoglio

Makyajlı Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, mekanik ve elektronik aksamı arasında Alfa Aktif Süspansiyon sistemi, Quadrifoglio’ya özel RACE moduna sahip DNA Pro sürüş modu seçimi, aktif aero elemanı ön splitter, şasi kontrol sistemi gibi detaylar yer alıyor ve bunlar önceki model ile aynı. Yeni detay ise V6’nın sesini daha da iyi verebilen Akrapovic yapımı titanyum egzoz opsiyonu olmuş.

Motorda Değişiklik Yok

Alfa Romeo Giulia ve Stelvio Quadrifoglio motor kısmında değişiklik yok iki modelde aynı motor kullanılıyor. 510 beygir güç ve 600 Nm tork üreten 2.9 litre çift turbo beslemeli V6 motor. Güç 8 ileri ZF otomatik şanzıman yardımıyla arka aksa aktarıyor.

Performans rakamları önceki Giulia Quadrifoglio ile aynıdır. 0-100 km/s hızlanma süresi 3.9 saniye sürmekte. Maksimum hız olarak 307 km/s.

Stelvio Quadrifoglio, 0-100 km/s hızlanma süresi 3.8 saniye sürmekte. Maksimum hız olarak 283 km/s.

Üç yeni boya rengi de tanıtıldı: 6C Villa d’Este Red, GT Junior Ocra ve Montreal Green. Mopar kataloğundan karartılmış stoplar ve karbon eklentiler gibi aksesuarlar da araca eklenebiliyor.

Teknoloji kazanımları arasında Seviye 2 otonom özellikler sunan Bosch tarafından geliştirilen yeni bir sistem yer alıyor. Adaptif hız sabitleyici, şerit takip asistanı, aktif kör nokta uyarısı ve trafik işareti algılama gibi donanımlar da paketin içinde bulunuyor.

Makyajlı Giulia Quadrifoglio ve Stelvio Quadrifoglio piyasaya çıkış tarihi ve fiyat bilgisi açıklanmadı. Ancak çıkış tarihi ise tahmini olarak 2020 sonlarına doğru olması bekleniyor.

Diğer Paylaşımlar

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

“Alfa Romeo Giulia ve Stelvio Quadrifoglio Güncellenmiş Teknolojileri” için bir yorum

  1. Robertunice dedi ki:

    montreal green nice

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.