1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Togg, CES 2022’nin En İyi 20 Markasından Biri Oldu

Togg, CES 2022’nin En İyi 20 Markasından Biri Oldu

Yerli otomobil TOGG’dan yeni haber geldi. Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası TOGG, Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2022’nin (Consumer Technology Association) en iyi 20 markasından biri seçildi.

Abone Ol google-news

AB’de Yeni Otomobil Satışları Nisanda Düştü

Togg, CES 2022’nin En İyi 20 Markasından Biri Oldu

Togg’un resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Sektörünün saygın yayını Exhibitor, 2 bin 300 katılımcı arasından CES’in En İyi 20 Markası’ndan biri olarak Togg’u seçti” ifadelerine yer verildi.

Togg, CES 2022'nin En İyi 20 Markasından Biri Oldu

Las Vegas’ta düzenlenen etkinlikte ‘Transition Concept Smart Device’ adı verilen elektrikli sedan bir konsept otomobil sergileyen Togg, ayrıca küresel olarak tescil ettirdiği UseCaseMobility kavramı ile ‘Veri Bazlı İş Modelleri’ ‘Yeni Mobilite Servisleri’, ‘Akıllı Yaşam’ ve ‘Akıllı Şarj’ gibi teknolojik çözümlerini paylaşmıştı.


TOGG’un Yeni Sedan Modeli CES 2022’de Tanıtıldı


Togg CEO’su Gürcan Karakaş, klasik bir otomobil şirketi olmadıklarını belirterek, “Doğu ile Batı’nın, akıl ve duygunun buluştuğu bir coğrafyada kurulmuş, mobilite alanında faaliyet gösteren bir teknoloji şirketiyiz. Otomotiv endüstrisinin hızla mobilite ekosistemine dönüştüğü yeni dünyada kullanıcıyı ve veriyi merkezimize alarak, mobilite çözümleri üretiyoruz” açıklamasında bulunmuştu. 

Video: 2022 Fiat Egea Cross Wagon Tanıtıldı
  • Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.